Instrukcja użycia

By skuteczność leczenia bólu i dyskomfortu w przebiegu choroby była optymalna, ważne jest, aby wiedzieć jak najwięcej o leczeniu, które Państwo wybrali. Dlatego jesteśmy tutaj, aby pomóc Wam w odpowiedzi na pytania dotyczące GAF™. Poniżej znajdą Państwo informacje na temat dawkowania, bezpieczeństwa i ew. działań niepożądanych.

Jak prawidłowo stosować GAF™?

Należy umyć dokładnie ręce i nasunąć na palec wskazujący gumową końcówkę (opcjonalnie do nabycia w aptece). Następnie wycisnąć żel GAF™ z tubki wzdłuż całego ostatniego odcinka palca. Taka ilość wyciśniętego preparatu znana jest, jako „Finger Tip Unit“ (FTU). Ponieważ GAF™ działa, jako żel barierowy przy jednoczesnej redukcji niepożądanych objawów chorobowych i poprawie procesu gojenia wystarczy nanieść bardzo cienką warstwę żelu zaraz po umyciu okolicy zmienionej chorobowo. W miejsce gumowej końcówki można zastosować gumową lub lateksową rękawiczkę medyczną.

Jaką ilość żelu powinienem użyć?

Zalecaną ilością preparatu do użycia podczas jednej aplikacji jest jedna jednostka FTU.

Czy GAF jest bezpieczny w użyciu? Czy GAF ma jakieś działania niepożądane?

GAF jest w 100% bezpieczny. Nie odnotowano żadnych działań niepożądanych zgłoszonych podczas użytkowania tego preparatu. Nie zostały zgłoszone przypadki przeciwwskazań ani interakcji z innymi lekami podczas użytkowania preparatu GAF™.


Czy potrzebna jest recepta, aby zakupić preparat GAF?

Nie. GAF jest wyrobem medycznym klasy III, dlatego aby nabyć preparat recepta nie jest konieczna.

Gdzie mogę dostać GAF?

GAF można nabyć poprzez zakup w sklepie internetowym www.noviereshop.pl. Preparat jest również dostępny w wybranych aptekach internetowych, aptekach stacjonarnych oraz klinikach specjalistycznych, których lista znajduje się w zakładce Gdzie kupić? W przypadku trudności z dostępnością preparatu prosimy o kontakt z infolinią.

Charakterystyka Produktu Leczniczego

PDF - 18.6 kb
Charakterystyka Produktu Leczniczego GAF™